Jazykové kurzy v USA

Kurz angličtiny v USA je správnou voľbou pre študentov s akoukoľvek úrovňou angličtiny, ktorí sa chcú rozvíjať a zdokonaľovať. Kurzy angličtiny sú považované za štartovací mostík k ďalšiemu štúdiu v Amerike, získaniu lepšej práce či na lepšiu aklimatizáciu v anglicky hovoriacej krajine.

Kurzy angličtiny sú ideálne pre študentov, ktorí nehovoria po anglicky alebo naopak majú stredne pokročilú až pokročilú úroveň. Spojené štáty sú krajinou s najstaršou tradíciou vo výučbe angličtiny ako druhého jazyka. Pre tieto kurzy sa používa skratka ESL (English as a Second Language).

Všetky jazykové inštitúcie v USA majú mnohoročné skúsenosti v tejto oblasti, a tak sa študent naučí nielen komunikovať v angličtine, ale tiež sa v anglicky hovoriacom prostredí cíti pohodlne. Pre tých, ktorí majú angličtinu na pokročilejšej úrovni, americké školy ponúkajú viac než len klasické kurzy angličtiny. Školy organizujú kurzy ako napríklad Business English alebo  prípravné kurzy na Cambridge skúšky, IELTS, TOEFL a ďalšie.

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s jeho použitím