Kurzy angličtiny v USA

Všeobecná angličtina

Všeobecná angličtina je vhodná pre všetkých bez ohľadu na ich úroveň angličtiny. Počas kurzu sa preberajú všeobecné témy na rozšírenie vedomostí študenta. Prvý deň v škole spravidla absolvuješ vstupný test, aby bolo jasné, ako na tom s angličtinou si, a budeš priradený do vhodnej skupiny. Kurz je zakončený certifikátom o absolvovaní kurzu

Obchodná angličtina

Obchodná angličtina je predovšetkým oveľa viac zameraná na terminológiu v ekonomických a finančných odboroch. Na kurzoch sa tiež snažíš rozvíjať Tvoj hovorený aj písaný prejav v angličtine a ďalej sa tiež naučíš ako písať správne formálne listy, ako dať dohromady zmluvu v angličtine či ako správne prezentovať. Na niektorých školách sa dajú kombinovať kurzy obchodnej angličtiny so všeobecnou angličtinou.

Akademická angličtina

Kurzy akademickej angličtiny sú určené predovšetkým pre tých, ktorí plánujú následne štúdovať na vysokej alebo odbornej škole v zahraničí. Kurzy sú spravidla zakončené testom angličtiny IELTS, ktorý je potrebný na prijatie na ďalšie štúdium. Na kurzoch sa predovšetkým učíš ako písať správne eseje a seminárne práce a prezentovanie projektov. 

IELTS

IELTS (International English Language Testing System) je medzinárodne uznávaná skúška angličtiny, ktorá vypovedá o Tvojej celkovej znalosti jazyka. Táto skúška je uznávaná v krajinách ako je USA, Kanada, Austrália či Veľká Británia. Na prípravných kurzoch IELTS Ťa tak dostatočne pripraví na zloženie skúšky, ktorá sa skladá zo 4 častí - hovorená časť, čítanie, písanie a počúvanie. 

Cambridge skúšky

Skúšky Cambridge sú medzinárodne uznávané skúšky potvrdzujúce znalosť Tvojej angličtiny. Certifikát zo skúšky sa používa predovšetkým pri prihláškach na štúdium na vysokých školách v Európe alebo ako doklad o znalosti angličtiny v zamestnaní. Kurzy trvajú 10-12 týždňov a je možné sa prihlásiť k rôznym typom skúšok podľa znalosti Tvojej angličtiny (FCE, CAE, KET, ..).

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s jeho použitím