Doprava v USA

Plánujete cestu po USA a rozmýšľate nad ideálnym dopravným spojením? 

V kapitole venovanej cestovaniu po USA nájdete rady a tipy, aký spôsob dopravy využiť medzi jednotlivými destináciami.

Takmer každý, kto ide do USA na študijný alebo pracovný pobyt, využíva voľný čas práve na cestovanie a poznávanie Spojených štátov. Amerika je veľmi rozmanitou krajinou, od slnečných pláží, kozmopolitných metropol, národných parkov a jazier až po hory a kaňony. Je na vás, ktorý dopravný prostriedok využijete pri cestovaní po USA. Vzhľadom k rozlohe Spojených štátov je najčastejšie využívaným dopravným prostriedkom lietadlo. Kratšie vzdialenosti medzi jednotlivými mestami môžete zvládnuť autobusom alebo vlakom.

Pre tých, ktorí chcú mať dovolenku v Amerike vo svojej réžii, neobzerať sa za cestovným poriadkom a využiť svoj času na maximum, sa ponúka možnosť požičania automobilu. Každý spôsob má svoje výhody aj obmedzenia, preto je dobré cestu po USA vopred dobre naplánovať. 

Spracovávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, na poskytovanie funkcií sociálnych sietí, personalizáciu obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s jeho použitím